FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 449

PostWysłany: Śro 20:02, 01 Lis 2006    Temat postu:

W Y G R A Ł Y
- były wzloty i upadki. Mogło byc 3:0, skonczyło sie na 3:2. Liczą sie punkty bo w tej fazie rozgrywek jest to najwazniejsze.

PostWysłany: Sob 19:20, 04 Lis 2006    Temat postu:

PRZEGRAŁY. Nie oglądam wprawdzie ale słyszałam.

Cezar

Posty: 190

PostWysłany: Sob 22:22, 04 Lis 2006    Temat postu:

Dwa pierwsze sety totalna klapa, dopiero od trzeciego podjely walke. Szkoda, ze wynik 3-1 dla Tajwanu. Jutro graja z Japonia, transmisja o 10.00. Najwazniejsze, ze wychodzimy z grupy!

cobra99

Posty: 449

PostWysłany: Pon 17:36, 06 Lis 2006    Temat postu:

kolejna przegrana Crying or Very sad mnóstwo błędów własnych.
Z grupy wyszliśmy, ale jak będzie dalej Question

Cezar

Posty: 190

PostWysłany: Pon 19:15, 06 Lis 2006    Temat postu:

Nie wiem czy to wyroznik azjatyckich zespolow, ale swietnie graja w obronie i wyciagaja pilki praktycznie nie do wyjecia. Miejmy nadzieje, ze nasze dziewczyny lepiej zagraja w kolejnych meczach.

cobra99

Posty: 449

PostWysłany: Śro 19:25, 08 Lis 2006    Temat postu:

po dzisiejszej porażce nie wydaje Ci się Cezar, że dla naszych Pań te mistrzostwa już się skończyły Question

Cezar

Posty: 190

PostWysłany: Śro 19:59, 08 Lis 2006    Temat postu:

Chyba masz racje Cobra. Mialem wstac na mecz na 5 rano, ale zaspalem i chyba dobrze sie stalo, bo to co obejrzalem na powtorce, wolalo o pomste do nieba. Mnostwo bledow, bledow, ktore na tym poziomie nie powinny miec racji bytu! Szkoda przegranej, bo Wloszki w dzisiejszym meczu nie graly za rewelacyjnie i byly do ogrania. Trace wiare, ze nasze dziewczyny dadza sobie rade z Kubankami czy Serbkami. Odnosze wrazenie, ze brak Glinki, Swieniewicz i swietnej rozgrywajacej Sliwy, to efekt takiej gry.

cobra99

Posty: 449

PostWysłany: Sob 10:08, 11 Lis 2006    Temat postu:

Kolejna porażka do zera w setach. Bez walki bez emocji. Dziewczyny chyba myślą, że gra się do 12 Evil or Very Mad bo do tego wyniku jakoś tam grają. Pan Niemczyk siedząc w studio udaje mądrego, ale to przecież ON jest odpowiedzialny za przygotowanie drużyny i to ON powinien być za to wszystko rozliczony Exclamation a tu się mówi o jego powrocie - szok. W roku mistrzostw taki bajzel a wyniki to jego konsekwencje.

Cezar

Posty: 190

PostWysłany: Sob 19:45, 11 Lis 2006    Temat postu:

Szkoda slow, to juz nie jest ten zespol z mistrzostw Europy.

cobra99

Posty: 449

PostWysłany: Nie 14:20, 12 Lis 2006    Temat postu:

Przegraliśmy kolejny mecz, przegraliśmy całe mistrzostwa Sad
Słuchając wypowiedzi naszych zawodniczek po dzisiejszym meczu ogarnęła mnie jeszcze większa przykrość.
Panie a jakże zadowolone, nie widać po nich jakiejkolwiek skruchy Exclamation A na pytanie dziennikarza co sądzą o zmianie trenera - jedna z nich odpowiedziała:
" Szymon Majewski to właściwy kandydat"
Evil or Very Mad
Gratuluje poczucia humoru.
Potrzebny jest potężny wstrząs w tej drużynie Exclamation Z wieloma zawodniczkami należy rozstać się bezpowrotnie.

Mańka
Starszy szeregowy

Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 16

PostWysłany: Wto 0:28, 21 Lis 2006    Temat postu:

Zmagania w Mistrzostwach rozpoczęli nasi siatkarze . Jak narazie jest super.
w trzech meczach nie straciliśmy żadnego seta i oby tak dalej Laughing . Jutro gramy z Portoryko.

cobra99

Posty: 449

PostWysłany: Wto 17:14, 21 Lis 2006    Temat postu:

kolejny mecz, kolejna wygrana. Gratulacje Exclamation Pozostała jeszcze Japonia do rozwałki w tej grupie - czyżby też do zera /0/ Question

Mańka

Posty: 16

PostWysłany: Wto 18:56, 21 Lis 2006    Temat postu:

Jak bedą grać jak do tej pory to będzie dobrze .....

Endriu48
Kapitan
Kapitan

Posty: 1579

Skąd: Orzysz City

PostWysłany: Śro 15:53, 22 Lis 2006    Temat postu:

MŚ siatkarzy: Polacy nokautują po raz piąty!!!

W ostatnim spotkaniu pierwszej fazy grupowej mistrzostw świata siatkarzy reprezentacja Polski rozbiła Japonię 3:0 (25:18, 25:21, 25:23). Polacy z kompletem pięciu zwycięstw wygrali rywalizację w grupie A. Teraz czekają ich dwa dni przerwy.
Do kolejnej fazy rozgrywek, gdzie będą rywalizować z czterema najlepszymi zespołami z grupy D (kolejno z Tunezją, Kanadą, Rosją i Serbią i Czarnogórą), zaliczą się im trzy wygrane z Argentyną, Portoryko i Japonią, które awansowały z "polskiej grupy".

W pierwszym secie Polacy od początku osiągnęli przewagę trzech punktów (4:1, 6:3). Na pierwszą przerwę techniczną schodzili z przewagą dwóch oczek (8:6). Przy stanie 11:10 dla Polski na zagrywce pojawił się Paweł Zagumny. Był to przełomowy moment tego seta i dzięki zagrywce naszego rozgrywającego i znakomitej grze w ataku i obronie Mariusza Wlazłego nasi siatkarze odskoczyli na 15:10. W dalszej części tej partii zawodnicy Lozano kontrolowali grę i jeszcze powiększyli przewagę, wygrywając ostatecznie do 18.